Bal Karnawałowy dla dzieci z Osiedla Toruńska

Na Balu Karnawałowym dla dzieci z Osiedla Toruńska w dniu 01.02.2018 r. w Klubie “Junona” nie zabrakło humoru i uśmiechu.
Najpierw nasi milusińscy obejrzeli przedstawienie Teatru Lalkowego “Fraszka” pt. “Jak przechytrzyć wilka”.
Potem do zabawy i korowodów tanecznych oraz atrakcyjnych konkursów zaprosili dzieciaki – animatorzy z Firmy Bawix.
Uczestnicy naszej Imprezy wraz z rodzicami bawili się doskonale, mając do wyboru szereg atrakcji, m.in. Kącik Maluszka czy Stanowisko Malowania Buziek. Każdy z wymienionych punktów prowadzony był przez sympatycznego animatora w odpowiednim przebraniu i charakteryzacji. Na uznanie zasługuje też prowadzenie Balu przez Pana Guzika i Panią Rozgrzewkę w rytmie muzyki tanecznej. Wszystkie zabawy i atrakcje były dobrze dopasowane do wieku dzieci, dzięki czemu podczas zabawy nikt się nie nudził.
Warto też wspomnieć o imponującej dekoracji /bałwanki i Mikołaje pneumatyczne, tradycyjne choinki w kolorze białym, kolorowe oświetlenie dyskotekowe i gwiazdki LED/ oraz świetnej oprawie muzycznej, które dodały smaku całej Imprezie.

Największym jednak uznaniem naszych uczestników cieszył się Święty Mikołaj, który rozdawał przygotowane prezenty i z każdym dzieckiem porozmawiał oraz pozował do wspólnego zdjęcia. Czas upłynął wszystkim niezmiernie wesoło.
Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się wywołać uśmiechy na twarzach zaproszonych gości.
Mamy nadzieję, że spędziliście u nas w Klubie niezapomniane chwile.
Dla każdego uczestnika wieczoru karnawałowego przygotowaliśmy także słodki bufet z zimnymi napojami.