Poeci do piór! Konkurs poetycki 2023

Jeszcze przez miesiąc czekamy na wiersze

Szanowni Państwo, jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim „W kręgu przyjaciół”. Z uwagi na niewielką ilość zgłoszeń przedłużamy czas na nadsyłanie prac do 31 października.
Przyjaźń niejedno ma imię. Czasem mianem przyjaciela określamy kudłatego czworonoga, który jak nikt potrafi być wierny i lojalny. Czasem mówimy tak o swoim dumnym i niezależnym kocie. A najczęściej przyjaciółmi nazywamy innych ludzi, z którymi łączy nas ta szlachetna, bezinteresowna więź. Czy prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie, czy wtedy, gdy odnieśliśmy sukces? Czy przyjacielem możemy nazwać kogoś kogo znamy od lat, czy od tygodni? Czy przyjaźń jest więcej warta od miłości? Każdy z nas na te pytania odpowie inaczej. Każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym czym przyjaźń jest. Dlatego mamy nadzieję, że licznie weźmiecie Państwo udział w konkursie poetyckim pt. „W kręgu przyjaciół”.

Prace konkursowe złożone z trzech utworów, opatrzone godłem należy nadsyłać do dnia 31 października.
Można wybrać:
drogę mejlową: monika.kwiatkowska@smbrodno.pl,
pocztową: ul. Krasnobrodzka 11, 03-214 Warszawa (z dopiskiem „Konkurs poetycki 2023”),
osobiście: w Klubie „Podgrodzie”, ul. Krasnobrodzka 11, od poniedziałku do czwartku w godz. 10-15.

Do prac konkursowych należy dołączyć kartę zgłoszenia do udziału, którą można pobrać ze strony smbrodno.pl lub odebrać osobiście w Klubie „Podgrodzie”.

Ważne! Do udziału w konkursie zapraszamy jedynie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno” oraz zamieszkujących z nimi członków rodziny (zgłoszonych do zamieszkiwania w Administracji Osiedla).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w grudniu 2023, a laureaci konkursu zostaną nagrodzeni.