Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób specjalnej troski

10.06.2016 Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób specjalnej troski

Dzień Dziecka – Nasi podopieczni czekają na ten dzień cały rok. Czują się wtedy bardzo szczęśliwi, bo wszyscy o nich myślą i spełniają życzenia. We własnym znajomym gronie dobrze jest się bawić przy skocznej muzyce. Na początku imprezy pod dowództwem Pana Stanisława Borynia – aktora, konferansjera i wodzireja – ustaliliśmy zasady zabawy.
Potem Wesoły Stanisław poprowadził całą gromadkę na salę wesołym korowodem z impetem i rozmachem.
Czego u nas nie było – konkursy zręcznościowe z balonikami, rzuty kółkiem na palik, zabawa „w krzesła” i ćwiczenia na orientację. Jak zagrała znana melodia wszyscy i rodzice, i dzieci ochoczo tańczyli w kółeczku czy w parach. Oj było wesoło… Do tańca i konkursów przygrywał nam nieoceniony DJ Robert Jadczak – zawsze możemy na niego liczyć. W naszym spotkaniu wzięły udział Panie z Komisji Społeczno-Wychowawczej Rady Osiedla „Toruńska” Pani Alina Marton – Przewodnicząca, Pani Katarzyna Wronka – Sekretarz.

Cieszymy się, że mogliśmy dać zaproszonym osobom specjalnej troski chwilę wytchnienia i radości.
Na zakończenie spotkania wręczyliśmy każdemu uczestnikowi słodką niespodziankę.
Spotkania integracyjne dla osób niepełnosprawnych mieszkających na Bródnie cykliczne spotkania w formie zabawy tanecznej z konkursami, występami artystycznymi zaproszonych zespołów seniorów lub dzieci ze szkół.

Klub przy urządzanych imprezach współpracuje z Katolickim Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych przy Parafii Św. Marii Magdaleny /ul. Echa Leśne 2 na Bródnie/ .

Następne spotkanie będzie po wakacjach – już w piątek 30.09.2016.