Funny Judo

Funny Judo to zajęcia skierowane dla dzieci w wieku 4-8 lat łączące gry i zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki i ćwiczeń kształtujących prawidłową postawę oraz koordynację dziecka .
Na zajęciach wprowadzamy elementy integracji sensomotorycznej oraz ćwiczenia rozwijające koncentrację i pracę mózgu małego dziecka .
W Funny Judo nie zapominamy także o elementach judo . Uczymy bezpiecznie upadać dzięki czemu dzieci unikają złamań oraz urazów głowy w życiu codziennym np. lód na chodniku , jazda na rowerze , rolkach , jazda na nartach .
Funny Judo wyrabia u dzieci umiejętność zdrowej rywalizacji z zasadami fair play oraz uczy pokonywać gorycz porażki . Stopień intensywności ćwiczeń dostosowany jest do możliwości rozwoju dziecka .
Judo ze względu na swój unikalny ogólnorozwojowy charakter , idealnie wspomaga prawidłowy rozwój dziecka zarówno fizycznie jak i psychicznie .
W wielu krajach na całym świecie zostało wprowadzone jako obowiązkowe zajęcia w szkołach i przedszkolach jako podstawowe zajęcia wychowania fizycznego .

FUNNY JUDO
– zajęcia są prowadzone w grupach wiekowych 4-8 lat
◦ ćwiczenia ogólnorozwojowe na bazie treningu Judo z elementami akrobatyki i dużą ilością gier i zabaw ruchowych
◦ nauka prawidłowego i bezpiecznego upadania
◦ trening prowadzony jest w szybkim tempie , częsta zmiana ćwiczeń dopasowana do możliwości ćwiczących
◦ zajęcia odbywają się na profesjonalnej , bezpiecznej macie do Judo
◦ to ćwiczenia które rozwijają sprawność fizyczną , kształtują charakter i są świetną zabawą
◦ Judo jest najczęściej polecanym sportem dla dzieci przez lekarzy i fizjoterapeutów

Funny Judo to uśmiech i zdrowie Twojego dziecka .