Bal karnawałowy dla dzieci z Osiedla “Toruńska”

Dnia 18 stycznia 2019r. bal karnawałowy dla dzieci z Osiedla “Toruńska”

Na tegorocznym balu karnawałowym byli obecni przedstawiciele Rady Osiedla „Toruńska” i Rady Nadzorczej SM Bródno, którzy w imieniu Dyrekcji Osiedla oraz całej Rady złożyli przybyłym dzieciom serdeczne życzenia w Nowym Roku 2019 – „Dobrego Roku, dużo uśmiechów i radości na zbliżające się ferie zimowe, bezpiecznego odpoczynku, nabrania sił i motywacji do dalszej nauki.”
Charyzmatyczny duet animatorów Pan Kapitan i Pani Elf poprowadzili wspólnie zabawę karnawałową w Klubie „Junona”, dbając o to, aby każde zaproszone dziecko bawiło się doskonale.
Na uczestników czekały ciekawe gry, wspólne zabawy i tańce pełne humoru. Wszystkie konkursy i animacje były dobrze dopasowane do wieku dzieci, dzięki czemu podczas zabawy nikt się nie nudził. Ponadto uczestnicy imprezy wraz z rodzicami mieli do wyboru szereg innych atrakcji. Pokaz Abrakadabra – czy to czary czy to magia? Widowiskowe sztuczki magiczne i iluzjonistyczne wywarły na każdym niesamowite wrażenie. Zadbał o to Pan Czarodziej. Stanowisko Malowania Buziek – podczas imprezy Śnieżynka zadbała, aby na buziach czy rękach dzieci pojawiły się piękne malowidła lub różne bajkowe postacie. Każdy z wymienionych punktów prowadzony był przez sympatycznego animatora w odpowiednim przebraniu i charakteryzacji. Na uznanie zasługuje też prowadzenie Balu przez Pana Kapitana i Panią Elf w rytmie znanych przebojów muzycznych, które dodały smaku naszej imprezie. Warto też wspomnieć o imponującej dekoracji /bałwanki i Mikołaje pneumatyczne, tradycyjne choinki w kolorze białym, świąteczne tło zimowe, kolorowe oświetlenie dyskotekowe i gwiazdki LED/ oraz świetnej oprawie muzycznej. Największym jednak uznaniem naszych uczestników cieszył się Święty Mikołaj w eleganckim płaszczu, który rozdawał wraz z pomocnikiem długo oczekiwane prezenty. Św. Mikołaj nawiązał świetny kontakt z dziećmi. Każdy mógł zrobić z nim sobie pamiątkowe zdjęcie na tle pięknej zimowej scenografii. Czas upłynął wszystkim niezmiernie szybko i bardzo wesoło.
Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się wywołać uśmiechy na twarzach zaproszonych dzieci..
Mamy nadzieję, że spędziliście u nas w Klubie niezapomniane chwile.
Dla każdego uczestnika wieczoru karnawałowego przygotowaliśmy także słodki bufet z zimnymi napojami.