Podsumowanie 39. Konkursu “Warszawa w kwiatach” na Bródnie.

W dniu 27.09.2022 r.  w Klubie “Junona” odbyło się spotkanie z mieszkańcami Bródna, laureatami i uczestnikami konkursu. Podsumowanie 39. Konkursu “Warszawa w kwiatach” na Bródnie zorganizowane zostało przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Miłośników Bródna.                                        
Towarzystwo Przyjaciół Warszawy objęło patronatem nagrodę im. Zofii Wóycickiej dla nadzwyczajnego ukwiecenia – w tej kategorii zwyciężyła Pani Renata Fabjańska  z Targówka.  • Nagroda im. Zofii Wóycickiej –  może zostać przyznana obiektom, które w szczególny sposób wyróżniają się od pozostałych obiektów zgłoszonych do kategorii „Balkony, loggie i okna”, „Ogródki działkowe”, „Ogrody i ogródki przydomowe”. 
 Prezes Oddziału Miłośników Bródna Pani Katarzyna Spoczyńska – Król  wręczała finalistom pamiątkowe dyplomy i nagrody, ufundowane przez m.in. Spółdzielnię Mieszkaniową Bródno i Dyrektora Osiedla “Podgrodzie” SM Bródno 
Podczas spotkania w Klubie “Junona” swoją książkę o Ks. Kanoniku Janie Golędzinowskim podpisywała i wręczała wszystkim zaproszonym uczestnikom Pani  dr Beata Michalec – Radna m. st.  Warszawy.