Spalam Kalorie w Tańcu

Zapraszamy Panie 40+45+50+ z krągłościami na zajęcia taneczno-ruchowe 

Spalam Kalorie w Tańcu

Zajęcia taneczno- ruchowe Spalam Kalorie w Tańcu trwają 60 minut- ok 10 minut ćwiczenia rozgrzewające, ok 10-15 brzuszki i inne ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową i ok 30 taniec, czyli krótki układzik choreograficzny w równomiernym i zmiennym tempie. Na koniec ok 5 min rozciąganie. Specjalny program pozwala spalić ok 500 kalorii na każdych zajęciach. Aby nie było zbyt monotonnie zmienia się muzyka, instruktor, styl tańca, kroki. Tańczymy takie style jak: salsa, samba, rumba, hip hop, reggaeton, dancehall, burleska, taniec brzucha, tango, afro- wszystko w zestawach podstawowych, łatwo przyswajalnych, dających poczucie umiarkowanego wysiłku zarówno fizycznego jak i umysłowego.

Zapisy@spalamkaloriewtancu.pl

tel 504 699 512

Taniec daje poczucie wolności i wiele radości, ale jest także doskonałym treningiem cardio-aerobowym dla ciała.

Taniec i ćwiczenia dostosowane do Twoich ograniczeń ruchowych pozwolą Ci zachować sprawność fizyczną w codziennych czynnościach domowych,

Każde zajęcia to wspaniała muzyczna podróż! W naszych grupach znajdziesz osoby takie jak Ty. Nasi Instruktorzy dbają o to byś się nie nudziła na zajęciach a poziom endorfin nie spadał jeszcze długo po zajęciach:).Czekamy na Ciebie!