Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób specjalnej troski

Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób specjalnej troski 25.05.2018 r.
Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób specjalnej troski i oto znowu nadszedł Dzień Dziecka. Nasi podopieczni czekają niecierpliwie na ten dzień przez cały rok. Czują się wtedy bardzo szczęśliwi, bo wszyscy o nich myślą i spełniają ich życzenia. We własnym znajomym gronie dobrze jest się bawić i żartować. Także i teraz nie zabrakło różnych atrakcji. Na początku seniorzy z Klubu „Relaks” – Zespół „Retro” – zaśpiewali kilka piosenek o mamie, bo one mają również swoje święto w tych dniach i złożyli wierszowane życzenia dla wszystkich mam obecnych na naszej uroczystości. Zespół seniorów „Retro” poprowadziła Pani Jolanta Niewiatowska. Śmiechu było co niemiara. Wszyscy goście wspólnie nucili słyszane i znane piosenki. Potem wszyscy ruszyli w korowodzie tanecznym wspólnie z Panem Stasiem przez całą salę aż na korytarz – a funkcję DJ-a pełnił jak zwykle nasz niezawodny Robert Jadczak. Następnie Wesoły Stanisław poprowadził całą imprezę z atrakcjami. Czego u nas nie było – konkursy zręcznościowe z balonikami, rzuty woreczkiem do celu, zabawa „w krzesła” i „zgaduj-zgadula”.
Oj było wesoło…
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodką niespodziankę – czekoladę.
W naszym spotkaniu wzięli udział członkowie Komisji Społeczno-Wychowawczej Rady Osiedla „Toruńska” . Cieszymy się, że mogliśmy dać zaproszonym osobom specjalnej troski chwilę wytchnienia i radości.
Klub przy urządzanych imprezach współpracuje z Katolickim Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych przy Parafii Św. Marii Magdaleny /ul. Echa Leśne 2 na Bródnie/ .

Następna impreza będzie dopiero po wakacjach – 28. września.