Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka dla osób z niepełnosprawnościami 03.06.2022 w Spółdzielczym Klubie “Junona”

Nasi podopieczni czekali niecierpliwie na ten dzień przez cały okres pandemii. Nareszcie doczekaliśmy się wspólnego spotkania i wspólnej zabawy w znajomym gronie. Z pomocą przy zapewnieniu atrakcyjności  imprezie przybyli Seniorzy z Zespołu „Retro” , działającym przy Klubie Seniora „Relaks”. Panie i Panowie z zespołu zaśpiewali kilka piosenek, m. in. o Mamie, bo niedawno było  święto wszystkich mam  oraz złożyli wierszowane życzenia dla wszystkich mam obecnych na naszej uroczystości.  Nie zapomnieli również o Dniu Dziecka i wesołych  dedykacjach z tej okazji dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy spotkania czuli się  bardzo szczęśliwi i wyróżnieni, że  wszyscy o nich myślą i starają się spełniać ich życzenia . Wszyscy goście wspólnie nucili prezentowane piosenki. W gronie przyjaciół dobrze jest się bawić, śpiewać i żartować. Zatem śmiechu było co niemiara.

 Potem wszyscy ruszyli w korowodzie tanecznym wspólnie z Klaunem Loczkiem przez całą salę aż na korytarz – a funkcję DJ-a pełnił jak zwykle nasz niezawodny Robert Jadczak. Następnie Pan Krzysztof – czyli Wesoły Loczek poprowadził całą imprezę z atrakcjami. Czego u nas nie było – konkursy zręcznościowe z balonikami, przeciąganie liny, żonglowanie jajkiem, kręcenie hula-hop i „zgaduj-zgadula”.
Oj było wesoło…
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodką niespodziankę – czekoladę. Cieszymy się, że mogliśmy dać zaproszonym osobom specjalnej troski chwilę wytchnienia i radości.
Klub przy urządzanych imprezach współpracuje z Katolickim Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych przy Parafii Św. Marii Magdaleny /ul. Echa Leśne 2 na Bródnie/ .

Następna impreza planowana jest dopiero po wakacjach – 23. września.